KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488044
nr 1448 8044
Emile Breysse
(1880-1965), Frankrike
Oljemålning, Signerad, klippor. Olja på pannå, 49x66cm, yttermått inklusive ram: 62x79cm
Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:59:57
100 kr
200 kr